Ljungskile SS

Ljungskile SS Styrelse 2017

Ordförande
Helena Barne
Vadstenagatan 9
418 71 Göteborg
031-538888
0722-426622
mailto:helena.barne@gmail.com

Kassör
Bo Gullberg
Krokusvägen
459 32 Ljungskile
0522-20046
0706-464643
mailto:bosse@bogullberg.se

Klubbhus
Jan Nilsson
Irisvägen 28
459 23 Ljungskile
0522-298 73
0707-851526
jannilsson51@msn.com

Sekreterare
Björn Wärnberg
Malörtsvägen 4
459 32 Ljungskile
0522-207 08
0761-172370
bjorn.warnberg@me.com

Ledamot Tävlingssektionen
Stellan Nilsson
Nedre Allén 8
459 31 Ljungskile
0522-22733
0522-645647
0706-629917
stellan.nilsson@riksbyggen.se
nisse.ida@telia.com

Ledamot Slip & Mtrl
Matz Brown
Musselvägen 11
459 33 Ljungskile
0522-21330 b.
031-7729006 a.
0730-729006
matz.brown@sspa.se

Ledamot Klubbmästeriet
Björn Axel Johansson
Övre Allén 16
459 31 Ljungskile
0706-515598
bebbenkommer@gmail.com

Suppleant
Hans Widerberg
Flaggbergsvägen 12
459 33 Ljungskile
0522-29933
0769-170607
hans.widerberg@telia.com

Ledamot Kölbåtssektionen
Lars Wingqvist
Syrénvägen 5
459 31 Ljungskile
0522-20973
0727-420973
lars.wingqvist@uddevalla.se

Suppleant
Mikael Oskarsson
Konvaljevägen 2
459 32 Ljungskile
0763-460957
michael_oskarsson@hotmail.com

Suppleant
Erika Wettre Westdahl
Robert Macfies väg 23
459 33 Ljungskile

0707-338805
wettrewestdahl@icloud.com

Ledamot Jollesektionen
Peter Aronsson
Tjärnvägen 19
435 39 Mölnlycke
0706-730404
peter.aronsson@dlog.se

Ledamot Utbildning

Fredrik Reintz
Blåbärsvägen 3
435 44 Mölnlycke

fredrik.reintz@gmail.com

Ledamot Trucksektionen
Lars-Åke Andersson
Tångvägen 2
459 33 Ljungskile
0522-21670
0705-126558
larsan52@telia.com

Suppleant
Magnus Robertsson
Solviksvägen 16
459 33 Ljungskile
0703-750011
magnusrobertsson@icloud.com

 

 

Ljss-Bladet ansvarig är Per-Åke Berg, tfn 0706-410932

Webansvarig är Cecilia Ahnlund, tfn 0707-342359

Den här adresslistan/telefonkedjan är uppdaterad 2017-01-28.