Anmälda

Båtnr Båtnamn Rorsman Besättning Klubb can someone write my essay for me uk
SWE 1335 Miss Malör II Kjell Johansson Ann-Christine Karlsson
Lennart Karlsson
Långedrags how to write an essay about my vacation segelsällskap, LDSS
F-SWE-1358 Sjöjungfrun Donald Bratt Alexander Bratt
Torben Cederberg
Vikingarnas SS
FSWE 1942 Snudd Leif Ahlquist Christian Söderbäck
Ulf Boman
Vikingarnas SS
SWE 1388 FolkAnn Sten Ljungström Bo Hougström
Ami Knee
Tjörns segelsällskap, TjSS
SWE 830 Xantippa Göran Börjesson Pontus Forsberg
Lars Jarfelt
Björlanda Kile SS
SWE 1354 Stradivarius Gunnar Bonthelius Ulf Lagerberg
Max Eriksson
Kungliga Svenska Segelsällskapet, KSSS
1307 Svea Svante Svensson Boije Svensson Halmstads Segelsällskap
F1311 Tummelisa Bengt Lindholm Johan Rasin
Erik Holmer
Vikingarnas Segelsällskap
DEN 66 Kajka Per Jørgensen Claes Hoglert
Kristian Hurtig Hansen
KSK, Kolding DK
F DEN 722 Oberstinden Per Damm Søren Ejsenhardt
Peter Overgaard
Kastrup Sejlklub
DEN 972 Bango Johnny Jørgensen Bent”Mallemuk” Nielsen
Gert Henriksen
Jægerspris Sejlklub
Kolding Sejlklub
Kastrup Sejlklub
DEN873 Cirkeline Søren Kæstel Hellerup Sejlklub
F SWE 449 Antigua Curt Gelin Göteborgs kungliga segelsällskap, GKSS
SWE 1290 Marelin Hans Torlén Hans Jelf
Peter Lövgren
Kungliga Svenska Segelsällskapet, KSSS
F SWE 1239 Hugolina Hobrik Wärnegård Charlie Hagerman
Wilhelm Johannisson
Runmarö Yacht Club, RYC
SWE 1390 Emilie Lennart Magnusson Gustaf Magnusson
Mats Brodefors
Långedrags segelsällskap, LDSS
SWE 2 Jo-Jo Anders Olsen Olle Svernell
Per Wärnegård
Vikingarnas SS
SWE 1271 Grådask Åke Ljungqvist Martin Bratt
Jan Hedberg
Stockholms Segelklubb
SWE 1303 Amanda Ola Zetterberg
Bengt Jarfelt                       Pär Johanson
VSS, Vikingarnas Segelsällskap
SWE 1272 Trudelutt Jan Lybeck Isa Lybeck
Lukas Sköld
Göteborgs kungliga segelsällskap, GKSS
Swe 1386 Amicitia Henrik Uppström Cristian Uppström
Ingrid Bratt
LJSS, Ljungskile Segelsällskap
Swe 1394 Gollo Rolf Uppström Björn-Axel Johansson
Jan Aronsson
LJSS, Ljungskile Segelsällskap
F 1314 Agda Bengt Cederblad Jan Utbult
Gustav Eek
LdSS, Långedrags segelsällskap
SWE 1073 Ingrid Viktor Gunnarson LJSS, Ljungskile Segelsällskap
SWE 1254 Ulf Bengtsson Martin Gröndahl Halmstads Segelsällskap
SWE 1323
Olivia
Lars-Gunnar Lindberg
Lars Blomberg Ekerö     Klas Melle Andersson
VSS, Vikingarnas Segelsällskap
SWE 1346
Slow Motion
Lasse Köhler
Yvonne Jergard             Ronny Köhler
Nyköpings SS
GER 39
Wasserbohrer
Arne Meincke
Ronald Volp
YCS Strande DE

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Följande HTML-taggar och attribut är tillåtna: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>