Namn Datum Tid Anmälan Inbjudan Anmälda
RS Aero KML 20182018-08-1708:00:00Stängd (Closed)More infoAttendants
Majbrasan 20182018-05-0108:00:00Stängd (Closed)More infoAttendants
Klassmästerskap RS Tera PRO2018-08-1809:00:00Stängd (Closed)More infoAttendants
Open Swedish Championship RS Tera Sport2018-08-1809:00:00Stängd (Closed)More infoAttendants
Svenska Öppna Mästerskapen för Snipe2017-09-0117:00:00Stängd (Closed)More infoAttendants
KLM i RS Tera Sport2017-08-1118:00:00Stängd (Closed)More infoAttendants
Ranking 4 2017, 2.4 mR, samt tävling om Calle Ossianssons vandringspris2017-09-0117:00:00Stängd (Closed)More infoAttendants
Friska Vårvindar2017-04-3008:00:00Stängd (Closed)More infoAttendants
Majbrasan 20172017-05-0108:00:00Stängd (Closed)More infoAttendants
Totalt antal anmälda: 46
NamnNamnSeglingsklubbSegelnummerKlass
Ragnar Alfredsson-StssSwe 4004Optimist A
Ragnar Alfredsson-StssSwe 4004Optimist A
Elsa Aronsson-LESSSWE 4063Optimist B
Hampus Calås-Stsstex SWE 3832Optimist B
Maja Hedin-LeSSSWE 4444Optimist B
Oscar Fyrk-LESSSWE 4403Optimist A
Erik Fyrk-LessSWE 3608Optimist B
Madeleine Åsberg-Lerums SegelsällskapSWE 4430Optimist A
Matz Brown-LjSSSWE 3662.4 mR
Mattias ThunbergIngemar ThunbergVarbergSegelsällskapSWE 398C55
Hedvig Oskarsson -STSSSWE 4013Optimist B
Oscar Engström-lessswe 4576Optimist A
Astrid Skogh-VÄSSSWE 3878Optimist B
Hampus Andersson-lssg SWE 4213Optimist C
Johan Kylebäck-HjBKSWE 4336Optimist B
David Johannessen-STSSSWE4093Optimist B
Erik Kullenberg-VÄSSSWE4113Optimist B
Julie LamarreTobias StrömbergGottskär814RS 200
Simon Hansen-Viken-ÄgirOptimist A
Henrik AndreassonEmma AndreassonXSS-RS 200
Tomas HurtigFredrik BobergAlingsås SegelsällskapSWE 254C55
Lukas AnderssonPontus KarlssonVÄSSSWE 344C55
Jan Hedberg-LJSS-2.4 mR
Johan Berg-Vänersborgs SSSWE-213Zoom 8
Björn WärnbergAron WärnbergLjSS2-Krona
Isac Lundstedt-LESSSWE 3926Optimist B
Alice Lundstedt-LESSSWE 4268Optimist B
Daniel Dahlman-SSVÄSWE 191777Laser
Stina PalmAnn PalmLjSSlåna LjSS 2-krona2-Krona
Peter Carlstein-Vänersborgs Segel SällskapSWE 3520E-jolle
Therese Carlstein-Vänersborgs Segel SällskapSWE 196Zoom 8
Ludvig Meldgaard-STSSSWE 4499Optimist C
Pär Bäck-SSVÄSWE165341Laser
Hampus Bäcklund -StssSWE166Zoom 8
Göran Johnsson-SS Viken-Ägir163541Laser
Krister GunnarssonKent GunnarssonVSS VarbergSWE 162C55
Peter KarlssonTorvald AsplundVÄSSSWE 253C55
Alva Kullenberg-Vänersborgs SSSWE 175Zoom 8
William Heimersson-LSSGSWE 4489Optimist B
Arne K LarssenMikaela SmithSS KaparenSWE 378C55
Per-Erik JohanssonAnett SjööHjuviks båtklubbtex SWE 5C55
Johan BärringAnders BärringHjBKSWE 1C55
Dick LindgrenThomas PieschlGKSSSWE 468C55
Gunnar MalmgrenAnders ArvidssonMASSSWE 298C55
Hans Ohlsson-Ljungskile SegelsällskapSWE 37907Laser
Hans Ohlsson-Ljungskile SegelsällskapSWE 37907Laser