Namn Datum Tid Anmälan Inbjudan Anmälda
RS Aero KML 20182018-08-1708:00:00Stängd (Closed)More infoAttendants
Majbrasan 20182018-05-0108:00:00Stängd (Closed)More infoAttendants
Klassmästerskap RS Tera PRO2018-08-1809:00:00Stängd (Closed)More infoAttendants
Open Swedish Championship RS Tera Sport2018-08-1809:00:00Stängd (Closed)More infoAttendants
Svenska Öppna Mästerskapen för Snipe2017-09-0117:00:00Stängd (Closed)More infoAttendants
KLM i RS Tera Sport2017-08-1118:00:00Stängd (Closed)More infoAttendants
Ranking 4 2017, 2.4 mR, samt tävling om Calle Ossianssons vandringspris2017-09-0117:00:00Stängd (Closed)More infoAttendants
Friska Vårvindar2017-04-3008:00:00Stängd (Closed)More infoAttendants
Majbrasan 20172017-05-0108:00:00Stängd (Closed)More infoAttendants
Totalt antal anmälda: 23
NamnNamnSeglingsklubbSegelnummerKlass
Ola NygardKristine SchusslerBærum Seilforeningtex NOR 30069Snipe
Jostein GrødemKaren KristoffersenÅsgårdstrand SFNOR 30186Snipe
(Goggen) Johan MejlænderHege Berthelsen ????NOR 31173Snipe
Magnus HedemarkMari??NOR 31312Snipe
Lars Edwall???????GKSSSWE ?????Snipe
Ulf SjöbergA KuikkaÅIS ÅstolSWE 27140Snipe
Jakob Kryger SørensenAnders KongstadFaaborg SejlklubDEN 28686Snipe
Erik Thorsell Clas Thorsell GKSSSWE 29898Snipe
Roger ÖrnMathias FrösingGKSSSWE ???Snipe
Mats Göthlin?????? ??????Huvudsta KKSWE ?????Snipe
Peter KällströmMats JönssonHOYCSWE 25773Snipe
Maria Öhrnsteffen SkjønbergMariaohrn83@gmail.comSWE 28359Snipe
Ulf JohanssonJan OlssonWSSWSWE 30696Snipe
Anette Melsom MyhreJanett KreftingAsker og Bærum SFNOR31423Snipe
Per-Anders Johansson-XSSSWE29819Välj klass!
Tomas BergPatric WollmerssonSS KaparenSWE 29438Snipe
Per Edwall-HovåsSWE 30068Välj klass!
Lennart RöökLars EngstedtLjungskile SegelsällskapSWE 28940Snipe
Lucas ÖrnAxel EdwallGKSSSWE 29943Snipe
Lars HylanderLinda WiigSigtuna BåtklubbSWE 30637Snipe
Reidar BerthelsenAndrea HjortesetBærum SeilforeningNOR 29982Snipe
Ola SjöstrandMats GustafssonMalmö SegelsällskapSWE 30584Snipe
Lars BurmanAxel BurmanKSSSSWE 31200Snipe